+420 608 009 145 Pondělí - Pátek, 8:00 - 17:00
budzakoski@budzakbuilding.cz Napište nám!
Dehtáry 8 25091 Jenštejn
Nezávazně poptat
toggle menu
+420 608 009 145 Pondělí - Pátek, 8:00 - 17:00
budzakoski@budzakbuilding.cz Napište nám!
Dehtáry 8 25091 Jenštejn
Nezávazně poptat
toggle menu

Profesní kořeny pracovníků naší společnosti sahají až do roku 2001. Stavební společnost Budžak Building s.r.o. byla založena v roce 2015 jako pokračovatelská firma po ukončení činnosti střediska monolitů jedné společnosti, a proto máme s železobetonovými konstrukcemi více jak 14 letou zkušenost. Disponujeme vlastními THP pracovníky a odbornými profesními pracovníky – tesaři, zedníky a betonáři, kteří působí po celé ČR. Firma je moderní dynamicky se rozvíjející stavební společnost a specializujeme se na provádění monolitických železobetonových konstrukcí se systémovým bedněním od renomované firmy PERI a DOKA.

Toto vše provádíme na klíč, včetně kalkulace cenových nabídek, tesařských a betonářských prací, a dalších činností s tímto spojených. Firemním krédem je kvalita, rychlost, spolehlivost a hlavně bezpečnost na všech stupních realizace zakázek.

Ambicí Budžak Building s.r.o. je vytváření stabilních a dlouhodobých vztahů s obchodními partnery, pro které chceme být i nadále spolehlivou společností s profesionálním přístupem. Strategickým cílem naší společnosti je uplatňování efektu výrobního a finančního potenciálu jako celku, a tím upevňování pozice na stavebním trhu v ČR. Disponujeme odbornými znalostmi a bohatými zkušenostmi, která nás předurčuje provádět díla té nejvyšší přesnosti a kvality. Naplnění našich představ o dobře provedené odvedené práci je především spokojenost zákazníka. Při realizaci staveb využíváme nejmodernějších technologií a systémových řešení v oblasti bednění za podpory renomovaných firem jako je PERI, DOKA. Při správné volbě bednících systémů dochází nejen k podstatné úspoře času, což se odrazí na termínu dokončení stavby, ale je také zásadně zdokonalena bezpečnost pracovníků.

Veškeré naše projekty, stávající i budoucí, bereme jako výzvu k ještě většímu zdokonalení se ve všech činnostech společnosti.

Na této stránce najdete kontakty na naši firmu. Prosíme, neváhejte se na nás obracet s jakýmikoliv požadavky nebo dotazy, všechny s radostí zodpovíme.

Děkujeme Vám za pozornost a projevenou důvěru naší společnosti.

Tým Budžak Building

Nezávazně poptat